Konserwacja mebli – meble tapicerowane Toruń

Budowaliśmy naszą firmę rodzinną od ponad 30 lat, oferując naszym klientom indywidualne i tradycyjne podejście do wszystkich elementów tapicerki i tapicerki, używając zarówno tapicerki skórzanej, jak i tapicerskiej.Nasza specjalizacja to konserwacja mebli oraz ogólnie meble tapicerowane Toruń (gdyż nasza siedziba to miasto Toruń)

Jeżeli chodzi o konserwacje mebli to możesz oczekiwać najlepszych z nami bo, mamy ponad 30 lat doświadczenia w handlu. Z krzeseł, kanap, sof, poduszek, krzeseł do jadalni, napraw i wielu innych. Zapewniamy pełną, nowoczesną i tradycyjną usługę tapicerską i renowacyjną w całej Polsce zarówno dla klientów krajowych, jak i kontraktowych.

Renowacja mebli i konserwacja mebli – jeśli potrzebujesz naprawy mebli zadzwoń do nas na darmowy telefon , lub jeśli chcesz wysłać zdjęcie mebli, które wymagają naprawy, wyślij je na adres email.

Jeżeli chodzi o meble tapicerowane Toruń lub Bydgoszcz to najlepiej zadzwoń do nas bezpośrednio i umów się z konsultantem. A w przypadku wszystkich innych ogólnych pytań skorzystaj z formularza na stronie kontaktowej, a my skontaktujemy się z Tobą.

Jeżeli chodzi o usługi typu Konserwacja mebli to wszystkie wyceny są bezpłatne, bez zobowiązań i bez depozytu. Jeżeli chodzi o mbele tapicerowane to najlepiej skontaktować się z nami to przedstawimy ofertę i cenniki.