Wędzarnia do ogrodu własnej produkcji!

Zastanawiasz się jak powinna wyglądać wędzarnia do ogrodu własnej produkcji? Najpierw powinieneś wyciąć otwór w koszu na śmieci za pomocą noża, aby wyciąć mały otwór wokół średnicy puszki po napojach. Konieczne będzie skoncentrowanie się na tym kroku, ponieważ jak tylko nóż uderzy w puszkę, może stać się nieco śliski. Możesz również użyć nożyczek jako alternatywy dla tego kroku i mogą one być znacznie bezpieczniejsze niż nóż. Wędzarnia do ogrodu będzie jednak wymagać dużo więcej siły przy jej wykonaniu. Następnie użyj grzejnika elektrycznego i umieść go wewnątrz kosza na samym dole. Nie chcesz trwale przymocować go klejem lub czymkolwiek innym, ponieważ musisz go usunąć za każdym razem, gdy myjesz palacza.

Pamiętaj, aby użyć mniejszej grzałki, takiej, która odpowiada rozmiarowi dolnej części puszki. Następnie możesz użyć wcześniej wykonanego otworu, aby przełożyć kabel grzejnika elektrycznego i podłączyć go. Kolejnym krokiem, jak sprawić, by wędzarnia do ogrodu działała, było umieszczenie solidnego metalowego pudełka na grzejniku, które powinno ważyć około pięciu funtów. Nie powinno być cięższe niż to, ponieważ może uszkodzić grzejnik i musi być metalowe, ponieważ powierzchnia, która jest drewniana, zostałaby spalona z całym ciepłem. Niektóre komercyjne wędzarnie do ogrodu używają kamienia, ale jest to zbyt ciężkie dla tego rodzaju projektu.

Kładź wszystko razem – użyj kory sosnowej lub wiórów do wypełnienia pudełka. Otrzymasz inny smak z kory sosnowej i aromatem, który jest znakomity do mięsa. Możesz je łatwo znaleźć w lokalnym supermarkecie lub w innym sklepie, który sprzedaje zapasy grilla. Jeśli jeszcze go nie masz, znajdź siatkę ze standardowego okrągłego grilla, aby umieścić go na otwartym pojemniku na śmieci. Upewnij się, że pasuje dobrze i pasuje do średnicy kosza na śmieci. Typowe powinny być do tego odpowiednie. Następnie możesz zrobić mały otwór w pokrywie kosza na śmieci, aby dopasować rozmiar termometru nożyczkami lub nożem ponownie. Upewnij się, że możesz włożyć termometr, abyś mógł łatwo odczytać temperaturę i pamiętaj, że mięso gotuje w temperaturze około 144 stopni Celsjusza.

Jak zbudować palacza do grilla używając cegieł? Znajdź potrzebne materiały z których wykonana będzie wędzarnia do ogrodu. Jeśli masz większe podwórko, możesz zbudować grillowane grille z cegłami i innymi materiałami do kształtowania krajobrazu. Jest to prosty sposób na ich zrobienie, a nawet nie trzeba go budować, aby był trwały, co oznacza, że ​​możesz go zdjąć pod koniec sezonu i wypełnić dziurę.