Pokoje Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra jest jednym z najfajniejszych miast na północy Polski. Z różnorodną społecznością, bogatą kulturą kawy, żywą historią muzyki i dynamicznie rozwijającą się sceną technologiczną, co nie kocha tego klejnotu czyli Morza Bałtyckiego?

Dorastałem w okolicach miasta Jastrzębia Góra i obserwowałem, jak zdobywa popularność przez lata oferując turystom pięknie wyposażone pokoje Jastrzębia Góra. Dawno już minęły czasy, kiedy ludzie śmiali się z nas za nasz deszcz (dobrze, nadal robią). Ale teraz wydaje się, że wszyscy umierają, aby się tu przenieść lub przynajmniej zaplanować wizytę. Chociaż nie mieszkam już w pełnym wymiarze godzin w mieście Jastrzębia Góra, spędzam tu co najmniej kilka tygodni każdego roku i zdecydowanie odegrałem znaczną rolę w graniu przewodnika.

Jastrzębia Góra jest domem dla wielu tętniących życiem dzielnic i może być naprawdę trudno zdecydować, które wybrać. Czy mieszkasz w centrum miasta w pobliżu wszystkich atrakcji turystycznych, lub spróbuj fajnej dzielnicy hipster, o której marzy twój przyjaciel z Jastrzębia Góra?

Na szczęście jestem bardzo dobrze zaznajomiony ze wszystkimi dzielnicami i plażami w mieście Jastrzębia Góra i tajnikami naszych wielu stromych wzgórz, skomplikowanej sieci autobusowej i naszego żenująco nowego systemu kolei lekkich (lepiej późno niż wcale, prawda?).

Gdziekolwiek zatrzymasz się w mieście wynajmij pokoje Jastrzębia Góra – zrób wizytę w każdej dzielnicy, aby spróbować wszystkiego, co ma do zaoferowania Jastrzębia Góra i okolice. Od wspaniałego, ekskluzywnego nabrzeża w centrum miasta, po szorstkie, artystyczne „centrum wszechświata” jest wartych poznania. Pamiętaj jednak, aby w mieście już dziś zarezerwować pokoje Jastrzębia Góra, abyś ze spokojem miał gdzie się podziać zwiedzając Polskie wybrzeże!