Zagęszczanie cienkich włosów

Być może słyszeliście, że cenne naturalne oleje i proteiny naszych włosów chroniące skórę głowy są usuwane, gdy myjemy włosy. Chociaż to prawda, nie pozwól, by cię przeraziło, by nigdy się nie mył… smukłe, tłuste pasma NIGDY nie są w stylu. Zamiast tego staraj się ograniczyć oczyszczanie do 2-3 razy w tygodniu, upewniając się, że używasz odpowiednich produktów, które przywrócą kondycję zarówno skóry głowy, jak i włosów. Aby uzyskać jak najlepsze wyniki w celu zwiększenia grubości włosów, zalecamy, aby za każdym razem myć szampon i odżywkę. Teraz wszyscy tam byliśmy, chodząc po przejściach i przejściach produktów do pielęgnacji włosów, czując się zdezorientowani i rozpaczliwie pytając siebie: „Ale który jest dla mnie odpowiedni ?!” Na rynku jest ich tak wiele, że wybór właściwego może wydawać się trudny, nie wspominając już o kosztach! Więc przestań całować kilka żab i znajdź swojego księcia do pielęgnacji włosów, wybierając produkt zawierający te najlepsze składniki:

Kwas hialuronowy.
Chociaż ten sprytny lek jest powszechnie stosowany w produktach do pielęgnacji skóry, zapewnia włosom mnóstwo wilgoci i zagęszczanie cienkich włosów przestanie być problemem. Jako dodatkowy bonus pomaga spowolnić starzenie się skóry, które po zastosowaniu na skórę głowy sprzyja zdrowemu wzrostowi włosów i promuje grubsze warkocze.

Keratyna.
Twoje włosy są naturalnie formowane z tego włóknistego białka, więc dodanie ich z powrotem utrzymuje twoją siłę w najlepszym wydaniu. Ten naturalny bohater na zagęszczanie cienkich włosów zapewnia włosom wilgoć, ciało i natychmiastowy efekt zagęszczania. Jest bogaty w aminokwas cysteinę, który pomaga nadać keratynie niesamowitą siłę i ochronę.

Kwas salicylowy.
Wiemy, że słowo „kwas” brzmi przerażająco, ale uwierz nam, to naprawdę nie jest! Udowodniono, że stosowanie delikatnych kwasów, takich jak salicyl, daje niesamowite korzyści dla skóry, w tym dla skóry głowy. Zapewnia intensywne oczyszczanie skóry głowy, oczyszcza z wnętrza porów, złuszcza i pomaga pozbyć się zanieczyszczeń. Przywitaj się z czystą skórą głowy i zdrowym wzrostem włosów.

Pro witamina B5.
Ta jest niezbędna dla wzrostu i zdrowia włosów. Używanie produktów z pro witaminą B5 nie tylko poprawia elastyczność włosów, ale także pomaga organizmowi wchłonąć te wszystkie niesamowite witaminy i minerały w zdrowej diecie (więcej na ten temat później!).

Używaj specjalistycznych szamponów i odżywek na zagęszczanie cienkich włosów.
Jeśli nie lubisz trałowania zestawu z Lion’s Hair składników z tyłu butelek, poszukaj pogrubiającego duetu szamponu i odżywki, który będzie wspierał i pielęgnował twoje włosy. Gamy szamponów i odżywek nanogennych są opracowywane z odpowiednimi składnikami, aby zapewnić Ci grubsze, zdrowsze włosy od pierwszego prania. Bingo.