Wezwij pogotowie zamkowe Warszawa

Następnym razem, gdy zamkniesz klucze w samochodzie, będziesz chciał wypróbować te genialne sztuczki, zamiast wzywać pogotowie zamkowe Warszawa. Uświadomienie sobie, że masz zablokowane kluczyki w samochodzie, nigdy nie jest zabawne – zwłaszcza, gdy spóźniasz się. Na szczęście nowsze samochody znacznie to utrudniają, ale jeśli znajdziesz się przed zamkniętym samochodem z kluczami w uchwycie na kubek, te sztuczki przydadzą się.

Zanim wyślesz tekst SOS i zadzwonisz po pogotowie zamkowe Warszawa, dowiedz się, jak odblokować drzwi samochodu bez kluczyków za pomocą tych trzech metod. Ponadto sprawdź kilka prostych metod, aby nigdy więcej nie zgubić kluczy (ani niczego innego). Użyj ciągu – oto następna wskazówka, kiedy następnym razem będziesz musiał wysłać przerażający tekst „zablokowane kluczyki w samochodzie”: zachowaj ciąg sznurka, a już nigdy nie będziesz musiał wypłacić pieniędzy za ślusarza ani wzywać pogotowia zamkowego Warszawa.

Po prostu zawiąż węzeł w sznurku zgodnie z instrukcjami filmu, tworząc na końcu pętlę wielkości palca wskazującego. Następnie poruszaj sznurkiem po prawej stronie okna kierowcy. Teraz, trzymając sznurek obiema rękami, poruszaj nim w przód iw tył (tak jakbyś nawijał gigantyczny ząb). Spowoduje to przesunięcie sznurka w dół okna i w kierunku wewnętrznego zamka. To tutaj może być nieco trudniej. Ostrożnie manewruj pętlą nad zamkiem, ciągnąc za końce sznurka, aby jednocześnie zacisnąć pętlę. Gdy wydaje ci się, że masz pewny uchwyt wokół zamka, delikatnie go pociągnij, aby odblokować drzwi samochodu. Wróciłeś do akcji – i w drogę. Przed przejściem do jazdy pamiętaj, aby nigdy nie robić tych szalonych rzeczy podczas jazdy. W razie jakby Ci się nie udało zadzwoń po pogotowie zamkowe Warszawa, które przyjedzie do Ciebie jak najszybciej i wyciągnie Ciebie z opresji.