Czy znasz naturalne sposoby na zagęszczanie włosów?

Wykonujesz tyle pracy w reżimie leczenia, że ​​dobrze się odżywiasz i ćwiczysz jak olimpijczyk, ale czy wiesz, że być może cofasz całą ciężką pracę, niewłaściwie obchodząc się z włosami? Czy chcesz wiedzieć, jak zwiększyć gęstość włosów? Od szczotkowania po suszenie, postępuj zgodnie z poniższymi najważniejszymi naturalnymi wskazówkami, aby zapewnić sobie zagęszczanie włosów:

Suszenie ręcznikiem włosów: Ok, więc możesz je lubić szorstkie (bezczelne!), ale nasze włosy na pewno nie są takie, jeśli chodzi o suszenie ręczników. Wiemy, że szaleńczym szorowaniem ręcznika na głowie może być kuszące, kiedy wychodzimy spod prysznica i śpieszymy się. Ale poczekaj! Jest to tak szkodliwe dla włosów, że może zerwać zakotwiczenie mieszków włosowych. Wielkie nie, nie. Zamiast tego delikatnie zawiń go w turban z ręcznikami, aby wchłonąć wodę bez powodowania uszkodzeń i zastosuj odpowiednią odzywkę na zagęszczanie włosów.

Szczotkowanie: Oto kolejna, z której zawsze wydaje się, że nas pociąga. Entuzjazm związany ze szczotką do włosów może doprowadzić do uszkodzenia i osłabienia cennych loków. Bądź delikatny i wybierz szczotkę z włosia dzika, która pomoże stymulować skórę głowy i rozprowadzać naturalne oleje przez włosy podczas rozczesywania. Unikaj używania podgrzewanych urządzeń do stylizacji bo nie wplywają one dobrze na zagęszczenie Twojej fryzury. Czasami naprawdę nie możemy ich uniknąć, ale ciągłe używanie prostownic, lokówek i suszarek do włosów może mieć katastrofalny wpływ na twoje włosy i żadne produkty na zagęszczanie włosów nic nie pomogą. Oprócz podgrzewania i spalania włosów, za pomocą podgrzewanych narzędzi można rozciągać i wyciągać włosy z nasady, tj. włosy słabe, łamliwe i niezbyt szczęśliwe. Daj swoim włosom wakacje bez ciepła upału i pozwól, aby włosy wyschły naturalnie dzięki tym prostym wskazówkom: zrób stary, ale dobry warkocz z włosów, gdy są mokre, pozostaw je do wyschnięcia i puść je, aby odsłonić plażowe loki.