Amoena staniki Bydgoszcz, Toruń, Warszawa to najlepszy wybór po mastektomii

Wiele rodzajów protez piersi jest dostępnych bezpłatnie. Jeśli jesteś prywatnym pacjentem, być może będziesz musiał za to zapłacić, tak samo jak za Amoena staniki Bydgoszcz, Toruń, Warszawa. Lub możesz poprosić o skierowanie do usługi dopasowania protezy.

Kształty piersi są w różnych rozmiarach, kształtach i kolorach. Większość kobiet powinna być w stanie znaleźć coś, z czego są zadowolone w sklepie dla Amazonek. Ale jeśli nie, istnieje większy wybór, jeśli kupisz własny od producenta sprzedającego także Amoena staniki Bydgoszcz, Toruń, Warszawa.

Firmy sprzedające protezy piersi i Amoena staniki z Bydgoszczy, Torunia i Warszawy mają zwykle bardzo dużą ofertę rozmiarową. Dostępne są specjalne biustonosze do mastektomii, takie jak staniki o nazwie Amoena. Amoena staniki Bydgoszcz, Toruń, Warszawa posiadają także kieszenie na protezę. Ale zwykle nie potrzebujesz kieszeni. Jeśli stanik dobrze pasuje i ma pełne miseczki (zamiast niskiego zanurzenia), powinno być dobrze. Jeśli chcesz, możesz wszywać kieszenie do własnych biustonoszy. Zapytaj o to swoją pielęgniarkę. Aby dbać o protezę, należy ją codziennie myć i suszyć.

Pływanie również jest możliwe!
Możesz założyć zwykłą protezę lub stworzyć własną protezę pływacką, wycinając zwykłą gąbkę, aby pasowała. Jeśli używasz zwykłej protezy, przepłucz ją w czystej wodzie, aby pozbyć się chloru lub soli. Jeśli używasz gąbki, możesz dyskretnie przycisnąć ramię do niej, gdy wyjdziesz z wody, aby wycisnąć wodę. Wiele organizacji zajmujących się rakiem piersi dostarcza biustonosze i stroje kąpielowe dla kobiet po mastektomii.