Skup samochodów używanych Warszawa – co może a co nie

Dealer samochodowy i skup samochodów używanych Warszawa NIE MOŻE pobierać opłat za korzystanie z pojazdu, który od niego kupiłeś. Na przykład nie może pobierać opłat za mile nałożone na samochód w okresie 10 dni. Jednak jesteś odpowiedzialny za wszelkie fizyczne uszkodzenia samochodu w czasie, gdy jest on w twoim posiadaniu.

Jeśli dealer samochodowy i skup samochodów używanych Warszawa skorzysta z prawa do anulowania umowy kupna w ciągu 10 dni, nie musisz podpisywać drugiej umowy kupna tego samego samochodu. Pozwól, że to powtórzę. Dealer samochodowy nie może zmusić Cię do podpisania drugiej umowy. Jeśli dealer samochodowy anuluje umowę kupna w ciągu 10 dni, jesteś zobowiązany do zwrotu samochodu, a dealer samochodowy musi zwrócić ci zaliczkę lub zwrot pieniędzy, które podałeś przy zakupie.

Dealer samochodowy i skup samochodów używanych Warszawa nie może anulować umowy kupna po upływie 10 dni. Jeśli sprzedawca samochodów spróbuje to zrobić, należy poinformować go, że rozumiesz, że dealer samochodowy nie jest już uprawniony do anulowania umowy kupna i poprosić sprzedawcę samochodów o wysłanie listu wyjaśniającego, dlaczego uważa, że ​​nadal może anulować umowę kupna-sprzedaży podpisaną na skupie samochodów używanych Warszawa, mazowieckie.