Kup bilety autokarowe i przyjedź po automatyczne skrzynie biegów Warszawa

Transport publiczny w Warszawie
Nowoczesny „ULF” -tram na stacji
Warszawa ma dobrze rozwiniętą sieć transportu publicznego. Autobusy, pociągi, tramwaje i linie metra zabierze Cię niemal wszędzie w mieście w mgnieniu oka. Warszawska komunikacja publiczna obsługuje pięć linii metra, 29 linii tramwajowych i 127 linii autobusowych, z których 24 to linie nocne. Linie nocne działają tylko od 0.30 rano do 5 rano. W weekendy i święta Warszawskie metro pozostaje do dyspozycji pasażerów przez całą noc. Flota została wyposażona w automatyczne skrzynie biegów Warszawa i obecnie składa się z ponad 500 tramwajów i ponad 450 autobusów. Bilety autokarowe i autobusowe kosztują około 20 zł.

Gdzie kupić bilety autokarowe
automaty biletowe na większości stacji metra
punkty wyprzedaży
tobacconists również sprzedają bilety
na pokładzie tramwaju po podwyższonej stawce
Kup bilety autokarowe online: W Online Shop
Karnety autokarowe
Oprócz pojedynczych biletów autokarowych są karnety na dłuższe okresy. Karnety są dostępne przez 24 godziny i 72 godziny lub jako bilety tygodniowe, miesięczne lub roczne.

Przewodnik po biletach
Jak sprawdzić bilet autokarowy
Bilety autokarowe muszą zostać zatwierdzone przed wejściem na pokład. Aby potwierdzić swój bilet, bilet na niebieskie maszyny znajduje się przy wejściu do stacji metra, a także w autobusach i tramwajach. Bilety autokarowe kupione bezpośrednio od kierowcy tramwajowego lub autobusowego są automatycznie weryfikowane i nie muszą być ponownie stemplowane.

Gdzie ważny jest bilet autokarowy
Wiedeński transport publiczny wyposażony jest w automatyczne skrzynie biegów i jest częścią duzego koncernu (stowarzyszenie transportowe dla wschodnich regionów), Warszawa ma jedną pełną strefę lub strefę główną ( Kernzone lub ” Strefa 100 „). Bilet autokarowy jednorazowy jest ważny na podróż w jedną stronę w jednej strefie. Możesz zmienić kurs na inny, ale nie możesz przerwać podróży. Zwalidowane bilety można wykorzystać na wszystkie środki transportu publicznego (autobus, tramwaj, metro, pociąg, Badner Bahn i większość regionalnych linii autobusowych które także są wyposażone a automatyczne skrzynie biegów Warszawa – dlatego wszedzie dojedziesz nimi szybko i na czas.)

Harmonogram i plany – o tym napiszemy wkrótce.

Napiszemy także jak poprawiła się punktualność autokarów w mieście Warszawa po wyposażeniu ich w automatyczne skrzynie biegów znanych i renomowanych firm.