Projektowanie wnętrz Łódź, Warszawa

Szkolenie w Niemczech- projektowanie wnętrz Łódź i projektowanie wnętrz Warszawa
Jak zostać projektantem wnętrz?
Nauka projektowania wnętrz jest możliwa w Niemczech na 16 uczelniach, akademiach sztuk pięknych i uczelniach. Standardowy okres studiów obejmuje od sześciu do ośmiu semestrów studiów licencjackich i zazwyczaj kolejne cztery semestry do uzyskania tytułu magistra. Poprzedni stopień mgr inż. lub Dipl-Ing. (FH) nie jest obecnie oferowany.

Po stażu trwającym od dwóch do trzech lat możesz ubiegać się o przyjęcie do komory architekta. Dopiero po udanej rejestracji komory można zastosować tytuł zawodowy „Projektant wnętrz”. Ten tytuł pracy jest chroniony prawem. Gdy masz już taki tytuł to możesz oferować usługi w Polsce typu projektowanie wnętrz Łódź oraz projektowanie wnętrz Warszawa

WAŻNE: Przed rozpoczęciem studiów, a zwłaszcza przed wybraniem programu magisterskiego, proszę szczegółowo sprawdzić późniejszą rejestrację jako „Projektant wnętrz” w komorze architektów!

Przegląd wszystkich izb architektów można znaleźć w Architektenkammern .

Do treści badania:
Warunkiem studiowania jest Abitur lub Fachhochschulreife, częściowo w związku z dowodem odbycia stażu przed podjęciem studiów. Wcześniejsze nauczanie handlu z. B. jako cieśla może być użytecznym dodatkiem do przyszłej działalności zawodowej typu projektowanie wnętrz. Wiele uniwersytetów wymaga złożenia folderu aplikacji, a niektóre przeprowadzają testy umiejętności.

Treści merytoryczne programu studiów w zakresie projektowanie wnętrz obejmują tematy z następujących obszarów:

układ
reprezentacja
projekt
budowa
inżynieria materiałowa
Rozwój techniczny
historia sztuki
metodologia planowania
Sposób budowy
Prawo budowlane
Oprócz semestrów teoretycznych studenci wielu uniwersytetów również kończą semestr praktyczny, aby uzyskać wgląd w przyszłe środowisko zawodowe i zdobyć praktyczne doświadczenie.

Proszę szczegółowo zapoznać się z treścią uczelni, ofertami dodatkowymi, czasem trwania studiów i warunkami przyjęć.

Aby otrzymać przegląd wszystkich uniwersytetach w Niemczech.

Wsparcie finansowe w trakcie badania może zostać przyznane. Aby uzyskać informacje dotyczące kredytów studenckich.

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat stypendiów i możliwości finansowania, na przykład przez studenta Services.

Uczniowie na kursie projektowania wnętrz mogą bezpośrednio zostać członkami Bund deutscher innenarchitekten bdia. Tutaj możesz uzyskać wiele informacji o swojej przyszłej pracy, nawiązać kontakty i już korzystać z usług, takich jak staż lub usługa pracy. Po ukończeniu studiów zapraszamy do polski gdzie architekci i projektanci wnętrz są bardzo potrzebni – projektowanie wnętrz Łódź oraz
projektowanie wnętrz Warszawa, projektowanie ogrodów Piła, Poznań i inne miasta w całej Polsce.