Trzeba zamówić tanie długopisy z grawerem

Niestandardowe grawerowanie jeżeli chodzi o tanie długopisy z grawerem

Firma oferuje niestandardowe grawerowanie większości naszych produktów.  Nasi wewnętrzni, wykwalifikowani grawerzy wykorzystują najnowocześniejszy sprzęt i pracują zgodnie z najwyższymi standardami, zapewniając niezrównaną jakość grawerowania, dlatego oferujemy najwyższej jakości i zarazem tanie długopisy z grawerem . Efektem końcowym jest spersonalizowany instrument do pisania, zegarek lub akcesorium najwyższej jakości, które nie ma sobie równych w rzemiośle lub dbałości o szczegóły. Kiedy zdecydujesz się na dekorację to poprzez naniesienie jej na zamówione przez ciebie długopisy z grawerem tworzysz naprawdę jedyny w swoim rodzaju element dla siebie, swojej firm, przyjaciela lub bliskiej osoby.

Jeżeli chodzi o tanie długopisy z grawerem to wybór stylów grawerowania jest dostępny dla większości produktów.

Uwaga: Usługi grawerowania są dostępne tylko dla wybranych piór, długopisów, zegarków i akcesoriów. Wybór dostępnych stylów grawerowania, liczba linii grawerowania i maksymalna liczba znaków na linię zależy od produktu. Nie przyjmujemy zwrotów na żadnych wygrawerowanych przedmiotach w celu uzyskania zwrotu pieniędzy lub wymiany towaru.

Jeśli posiadasz już produkt typu tanie długopisy i chciałbyś, aby został wygrawerowany przez naszych doświadczonych specjalistów, możesz wysłać nam przedmiot, a my wygrawerujemy go za niewielką opłatą. Prosimy o przesłanie czeku za 8,95 USD (za wysyłkę i obsługę) plus 9,95 USD za linię grawerowania na następujący adres, wraz ze szczegółowymi instrukcjami grawerowania. Po wykonaniu zlecenia wyślemy do Państwa zamówione tanie długopisy z grawerem na adres podany w zleceniu.