Peruka z włosów naturalnych z firmy Rokoko potrzebuje specjalnego traktowania – sprawdź jak ją pielęgnować!

Istotne jest, aby dostosować swoją perukę tak by uzyskać bardziej naturalny wygląd. W szczególności lżejsze peruki mogą wyglądać na lekko błyszczące i podobnie jak przedłużanie włosów, peruki powinny być stylizowane i mieszane, aby wyglądały jak najbardziej autentycznie. Dzięki kilku prostym krokom przy użyciu codziennych przyborów i produktów kosmetycznych możesz znacząco zmienić wygląd swoich nowych włosów, z których zrobiona jest peruka z włosów naturalnych.

Pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić po otrzymaniu nowej peruki z włosów naturalnych z firmy Rokoko, jest wyjęcie jej z opakowania i potrząśnięcie. W ten sposób natychmiast pozbędziesz się efektu płaskiego włosa. Chwyć suszarkę do włosów i dostosuj ustawienie do najfajniejszej opcji. Teraz osuszyć całą perukę z włosów naturalnych przez kilka minut. To oddziela włókna syntetyczne, zmniejszając połysk i dodając teksturę. Nasącz perukę tym ulubionym szamponem ratującym życie twoim cienkim włosom, dzięki czemu dotrzesz do każdego pasma. Strząsnąć nadmiar i delikatnie przeczesać perukę za pomocą grzebienia o grubych ząbkach. To znacznie zmniejsza połysk, dodaje objętości i piękny zapach nowym włosom – twoja peruka z włosów naturalnych od Rokoko długo utrzyma ten piękny zapach.

Proszek dla dzieci też świetnia działa na peruki z włosów naturalnych! Łatwym sposobem na podwojenie tego efektu i dalszą redukcję połysku jest malowanie półprzezroczystego proszku na każdej długości włosów za pomocą szczotki wentylatorowej. Jeśli twoja peruka ma widoczną linię podziału, ważne jest, aby dostosować ją do naturalnego koloru skóry. To znacznie zwiększy naturalny wygląd jaki będzie miała peruka z włosów naturalnych, sprawiając, że niemal niemożliwe będzie zauważenie, że twoje włosy nie są w 100% prawdziwe.