Czy warto wysłać dziecko na półkolonie dla dzieci Warszawa?

Wielu rodziców nie pozwoli swojemu dziecku na wyjazd na półkolonie dla dzieci Warszawa lub wycieczkę edukacyjną na świeżym powietrzu, chyba że są opiekunami, więc nie jest zaskoczeniem, że ci sami rodzice mogą uznać pomysł wysłania dziecka na obóz do spania za niezrozumiały. Jako rodzic obozowy możesz otrzymać zszokowaną odpowiedź od jednego z tych „nieobozowych” rodziców. Mogą zapytać Cię o takie rzeczy, jak: „Jak możesz znieść, że Twoje dziecko jest z dala od Ciebie przez tak długi czas?” lub „Jak ona przetrwa bez ciebie?” lub: „Czy on nie jest za młody, aby pojechać sam na półkolonie dla dzieci Warszawa?” Albo mogą skomentować: „Nigdy nie wysłałbym mojego dziecka do obozu na dwa tygodnie”.

We wszystkich tych negatywnych reakcjach kryje się krytyka twojego rodzicielstwa. Jeśli znajdziesz się w niezręcznej sytuacji, gdy będziesz krytykowany za decyzję o wysłaniu dziecka na obóz, możesz potrzebować dodatkowej „amunicji”, aby obronić swoją decyzję. A jeśli nigdy nie jesteś w stanie bronić swojej decyzji obozowej, niech ta lista przypomni Ci tylko o kilku z wielu powodów, dla których jesteś wspaniałym rodzicem, wysyłając swoje dziecko na półkolonie dla dzieci Warszawa.

Przeżyj zabawę i przygodę dzieciństwa na świeżym powietrzu na półkoloniach w Warszawie. Podarujesz swojemu dziecku magiczne wspomnienia z dzieciństwa – brud, przygodę, opowieść i żartobliwe dni i noce spędzane z przyjaciółmi na świeżym powietrzu, pod gwiazdami i przy ognisku.

Dajesz swojemu dziecku odpocząć od presji i stresu związanego ze sportem wyczynowym, szkołą i tobą. Wybacz mi, jeśli to urazi, ale ja też jestem rodzicem o dobrych intencjach, ale zbyt zaangażowanym, który udziela moim dzieciom zbyt wielu rad, informacji zwrotnych i wskazówek. Nasze dzieci potrzebują wytchnienia od pełnego dobrych intencji zaangażowania w ich życie.