Po co koleżankom babski wyjazd?

Jedną z moich ulubionych rzeczy w nadrabianiu zaległości z dziewczynami i wyjazdach jest to, że cały czas się śmiejemy. Szczerze wracam do domu z bólem twarzy od tak silnego śmiechu!

Śmiejemy się z tego, co się wtedy dzieje, ale też, gdy wspominamy babski wyjazd , zwłaszcza z innych podróży czy z czasów studiów. Kocham moje przyjaciółki bardziej niż cokolwiek na świecie, ale w dzisiejszych czasach życie jest gorączkowe. Dawno minęły czasy, kiedy mieszkaliśmy na uniwersytecie w odległości kilku metrów, a gdy się starzejemy, uczymy się naprawdę doceniać i cenić czas, który spędzamy razem. Spędzenie razem weekendu lub dłuższego czasu pozwala ponownie połączyć się na znacznie głębszym poziomie, niż tylko nadrobić zaległości na posiłek lub napoje – po to właśnie jest babski wyjazd.

Nocowanie było jedną z najzabawniejszych części bycia dzieckiem i nie należy lekceważyć mocy dobrego noclegu, bez względu na to, ile mamy lat! Nie ma nic bardziej pocieszającego niż bycie w piżamie w maskach na twarz, picie wina, jedzenie sera i rozmawianie przez całą noc. Babski wyjazd jest dla Ciebie tak dobry, że zawsze miło jest odwiedzać i odkrywać nowe miejsca. Weekend dla dziewczyn, wspólne wyjazdy bab to idealny czas na to!