Noclegi Chmielno, atrakcyjne spa Kaszuby

Apartament na wsi – spa, noclegi Chmielno
W Chmielenie dostępne są dwa apartamenty. Odpowiednie plany pięter można znaleźć w dziale Wrażenia.

Noclegi Chmielno Kaszuby – Mały apartament ma sypialnię z podwójnym łóżkiem oraz w pełni wyposażoną kuchnię w jasnej oranżerii. Możliwe jest dodatkowe łóżko. Łazienka wyposażona jest w prysznic / WC. Ręczniki są gotowe dla Ciebie. Ponadto apartament posiada oryginalną fińską saunę. Na specjalne życzenie relaksujemy je dla Ciebie!

Noclegi Chmielno nad jeziorem – większy apartament ma dwie oddzielne sypialnie, każda z podwójnym łóżkiem, łazienkę z prysznicem / WC, kuchnię i przytulny salon z dużą oranżerią. Możliwe jest dodatkowe łóżko.

Kuchnia wyposażona jest we wszystkie niezbędne przybory i czekamy na pyszne dania!
W naszym ogrodzie można znaleźć ognisko i grilla w części wypoczynkowej wiele małych przytulnych nisze na relaks i odpoczynek. I brakuje mu zioło w zupie – znajdziesz go na pewno!

Noclegi Chmielno – w naszym domu w Chmielnie masz dom rodzinny jest tam dostępna w pełni wyposażona kuchnia, dwie łazienki, spa, dwie oddzielne sypialnie (jedno podwójne) i dwa salony (dostawka na sofie możliwe, na piętrze jest dodatkowo łóżeczka dziecięcego).
Na dole łazienka z prysznicem i WC, na piętrze z wanną i WC. Ręczniki są dostępne dla Ciebie a także atrakcyjne spa Kaszuby.
Zjeść śniadanie na zadaszonym tarasie lub zorganizować grilla pod zacienionym drzewem orzechowy. Zapraszamy na udane noclegi w miejscowości Chmielno a także do naszego spa Kaszuby nad jeziorem.