Odzież ciążowa idealna dla na lato!

Prawdopodobnie przewijałeś się w przeszłość i podziwiałeś tego blogera modowego z idealnie ukształtowanym brzuchem ciążowym, a nie wielkim balonem nie na swoim miejscu na reszcie ciała. Bez względu na porę roku sprawia, że ​​ubieranie jej brzuszka jest łatwe i przyjemne. Ustalenie, która odzież ciążowa rzeczywiście pasuje i jest bardziej płaska, może być codziennym wyzwaniem dla wielu przyszłych matek. Ale z odpowiednią odzieżą ciążową będziesz wyglądać – i czuć – najlepiej, jak odliczasz każdy trymestr do dnia dostawy (obietnica!).

Żadne dwa ciała nie doświadczają ciąży w ten sam sposób. Co oznacza, że ​​jeśli zastanawiasz się, kiedy zacząć nosić odzież ciążową, to całkowicie zależy od Ciebie. Jeśli zapytasz, przekonasz się, że matki oczekujące na ciążę zaczynają nosić ubrania ciążowe przez cały czas. Ale oto kilka wskazówek, które możesz przygotować, aby kupić odzież ciążową: rozpinanie górnego guzika spodni nie jest już zarezerwowane tylko po posiłkach.

Spandex to preferowany materiał odzieżowy. Czujesz się nadęty przez cały dzień, każdego dnia, wiec Twoja odzież ciążowa powinna być elastyczna. Twój guzek zaczyna wyglądać z twojej koszuli, by przywitać się z przechodniami. Twoje koszule z guzikami nie zapinają się w dół. Te oznaki zbiegają się z tym, co dzieje się z rozwojem dziecka w życiu płodowym. „W wieku 20 tygodni macica jest zwykle na poziomie pępka” – mówi projektanta z HappyMum. „W tym momencie zaczyna pojawiać się wiele kobiet, ale istnieje zmienność w zależności od wzrostu matki i typu ciała, przyrostu masy ciała, liczby dzieci w macicy i czy jest to pierwsza ciąża. W przypadku pierwszych ciąż brzuch zwykle „wyskakuje” nieco później niż w kolejnych ciążach ”.