Jakie usługi wykonuje zakład kominiarski Wejherowo?

Jeśli niedawno dokonałeś poważnej zmiany w swoim kominku (np. zainstalowanie nowego urządzenia) lub dokonałeś zmian konstrukcyjnych w kominie lub kominku, będziesz potrzebować kontroli i zamiatania na poziomie

Zakład kominiarski Wejherowo wykona także inspekcję na poziomie 2 – jest ona również zalecana, jeśli dopiero kupiłeś dom lub nie masz pewności co do historii użytkowania kominka. Podczas inspekcji na poziomie 2, kominiarz z miejsca jakim jest zakład kominiarski Wejherowo przeprowadzi wszystkie inspekcje jak na poziomie 1, ale odwiedzi również dach, strych i przestrzeń podłogową, aby sprawdzić każdą możliwą część komina i kanału dymowego. Niektórzy kominiarze będą również wykorzystywać skanowanie wideo w ramach kontroli poziomu.

Podczas kontroli poziomu 2, kominiarz prowadzący zakład kominiarski Wejherowo przeprowadzi szereg testów: Test dymu. Pełny test ciśnieniowy. Kontrola zewnętrzna. Inspekcje poziomu 2 są czasami przeprowadzane przez dwóch kominiarzy, a nie tylko przez jednego. Zwłaszcza jeśli mają do czynienia z bardzo dużym kominem/nieruchomością. Inspekcja poziomu 2 kończy się pełnym przeglądem komina (jeśli kominiarz uzna to za konieczne). W ramach inspekcji na poziomie 2, kominiarz może również dostarczyć pisemny raport, który określi wszelkie zalecane lub niezbędne naprawy, które należy wykonać w swoim kominie w Rumi, w Wejherowie i okolicach Gdyni, woj. pomorskie.