W jakiej cenie biżuteria z bursztynem?

Jednym z najlepszych sposobów na powitanie ciepła bursztynu w swoim świecie jest noszenie go blisko skóry. Bursztyn od dawna jest używany jako biżuteria z bursztynem, ponieważ jest tak piękny i dekoracyjny, ale także dlatego, że najlepiej wpływa na uzdrawianie. Kiedy Amber ma bezpośredni kontakt ze skórą, może wysłać te uzdrawiające wibracje tam, gdzie są najbardziej potrzebne. Nosząc go, niesiesz ze sobą również elementy bursztynu i jesteś w stanie chronić swoją aurę, a czakry są zrównoważone i oczyszczone.

Bursztyn jest również popularny w praktyce feng shui. Może wprowadzić uziemienie do twojej przestrzeni i ziemskie ciepło do każdego zimnego zakątka domu. Jeśli chcesz poprawić sobie samopoczucie, możesz umieścić biżuterię z bursztynem w centrum swojego domu. Możesz również umieścić go w sypialni lub pod łóżkiem, jeśli chcesz przyciągnąć stabilność i wsparcie.

Możesz również użyć bursztynu w uzdrawianiu reiki i umieszczając go bezpośrednio na czakrze sakralnej, aby powitać uzdrowienie. Inne kamienie, z którymi stworzona jest biżuteria z bursztynem dobrze współgra, to ziemisty agat mchu i jaspis. Biżuteria z bursztynem jest ciepłym kamieniem słonecznym, więc będzie dobrze współgrał również z Perydotem.