Instruktor nauki jazdy Legionowo zaprasza!

Instruktor nauki jazdy Legionowo i szkoła OSK to jeden z najbardziej rozpowszechnionych zatwierdzonych obiektów szkoleniowych dla placówek przygotowujących się do nauki zawodu i ośrodków testujących motocykle w Nowej Południowej Walii, Wiktorii, ACT i Queensland. Zrobiłem licencję w Stay Upright i od samego początku uczyłem się więcej o jeździe defensywnej, niż kiedykolwiek myślałem.

Jedną z pierwszych rzeczy, które trenerzy i Instruktor nauki jazdy Legionowo powiedzieli klasie, było: „Musisz jechać tak, jakby wszyscy na drodze chcieli cię zabić”. To zostało ze mną na całe życie.

Miał przez to na myśli: nie pozwól, aby duma stanęła ci na drodze, nie spodziewaj się, że samochód nie wyjedzie przed ciebie, nie myśl, że osoba obok ciebie spojrzy w lusterka i nie myśl, że samochód jadący w kierunku czerwonego światła zatrzyma się przed skrzyżowaniem.

Musisz jechać tak, jakby wszyscy na drodze chcieli cię zabić – każdy Instruktor nauki jazdy Legionowo Ci to powie.

Na motocyklu zawsze będziesz drugi w wypadku samochodowym. Pomijając kwestie prawne, wylądujesz na tyłach karetki.
Wystarczy krótkie obejrzenie filmu na YouTube, na którym znajdują się właściciele kamer Dash Cam Owners Australia, aby zdać sobie sprawę, że australijscy kierowcy nie prowadzą pojazdów z należytą ostrożnością, a wielu przedstawionych wypadków można uniknąć, jeśli kierowca z Legionowa legalnie jadący po prawej stronie jedzie defensywnie.

Jako motocyklista i instruktor nauki jazdy Legionowo możesz przystąpić do tymczasowego egzaminu na prawo jazdy w okresie od trzech do 12 miesięcy posiadania zezwolenia szkoleniowego. Jeśli nie przystąpisz do egzaminu tymczasowego w ciągu 12 miesięcy, musisz powtórzyć kurs szkoleniowy.