Księgowy Gdynia to ja

23 lata temu rozpocząłem studia na kierunku podatki i księgowość na Uniwersytecie Gdańskim. Swoją pierwszą praktykę odbyłem w małym biurze na jednej z Trójmiejskich ulic – tam miałem do czynienia z garstką klientów, ale jako księgowy Gdynia pracowałem też z ludźmi z wieloletnim doświadczeniem.

Dziś jako właściciel biura księgowego i rachunkowego oraz jako doświadczony księgowy Gdynia z chęcią pomagania ludziom stawiać czoła ciężkim sprawom związanym z podatkami: ze zrozumienie przepisów podatkowych i teczkami wypełnionymi rachunkami i paragonami. Dziś jestem zarejestrowanym agentem, co oznacza, że ​​jestem licencjonowany jako ekspert podatkowy.

Jako księgowy Gdynia świadczę usługi z zakresu księgowości. Moja firma świadcząca pełen zakres usług podatkowych i księgowych, specjalizująca się w pomaganiu klientom w zrozumieniu, w jaki sposób mogą zmaksymalizować swoje odliczenia i zachować jak najwięcej pieniędzy. Nie tylko przygotowuję podatki i sprawy księgowe … ale także mniejszam stres moich klientów z miasta Gdynia. A co jest bardziej stresujące niż zajmowanie się nowymi przepisami ustawy o przystępnej cenie? Niewiele!