Sala weselna Kaszuby

Oferowanie swojej farmy na Kaszubach jako miejsca ślubu może być bardzo opłacalne, jeśli zostanie wykonane prawidłowo, lub może być stresującą katastrofą, jeśli proces zostanie przerwany. Rozpoczęcie działalności weselnej za pomocą miejsca agroturystycznego niekoniecznie oznacza, że ​​musisz mieć ogromną stodołę zbudowaną w 1850 roku, ale musisz dokonać inwentaryzacji posiadanych usług i zasobów, które pasowałyby do tej niszy ślubnej.

Miejsce ślubu: Czy masz zaplecze i przestrzeń do organizacji ceremonii ślubnej? Może to być duża stodoła lub gotowa sala weselna Kaszuby prosto i gustownie ozdobiona światłami, a nawet teren na zewnątrz, taki jak sad, brzeg jeziora lub inny malowniczy teren gospodarstwa.

Próbna kolacja lub przyjęcie: Może nie masz możliwości zorganizowania ceremonii na sali weselnej Kaszuby, ale możesz zorganizować próbną kolację lub przyjęcie. Firmy zajmujące się agroturystyką, które mają możliwość organizacji zarówno ceremonii, jak i przyjęcia, mogą naprawdę zmaksymalizować zysk i zapewnić swoim weselom wyjątkowe wrażenia podczas wielkiego dnia.

Wypożyczalnia lub kompleksowa usługa: czy chcesz zacząć od oferowania swojego obiektu, jakim jest sala weselna Kaszuby do wynajęcia (znacznie mniej kłopotów, ale mniej zysków), czy też chcesz zaoferować pełną obsługę, w tym koordynację wszystkich niezbędnych dostawców i konfiguracji?
Przed rozpoczęciem działań należy wziąć pod uwagę kilka innych rzeczy, które mogą różnić się od tych, które zapewnisz w swoim miejscu przez resztę roku:
– Udogodnienia w toalecie. Jest to nieco bardziej do przyjęcia na wycieczkę po farmie, aby zebrać owoce lub przejść przez labirynt, ale nie tyle na weselach. Jeśli nie masz stałych udogodnień, nie oznacza to, że nie powinieneś oferować ślubów. Chociaż może to stanowić przełom dla niektórych narzeczonych, istnieje wiele, które będą w porządku z wysokiej klasy spłukiwanymi przenośnymi jednostkami, a nawet mogą zapłacić za w pełni wyposażoną przyczepę do toalety.
– Opcja deszczowa – zadaszenie będzie konieczne.
Wiele narzeczonych w dzisiejszych czasach szuka również miejsca na zewnątrz. Jeśli masz miejsce na farmie, które byłoby świetną lokalizacją na zewnątrz, koniecznie powiadom o tym. Jeśli masz TYLKO opcję zewnętrzną, nie oznacza to, że nie możesz być w branży ślubnej. Wystarczy kupić lub wynająć duży namiot ślubny, aby użyć go jako opcji na deszczowy dzień. Mają świetnie wyglądające namioty, które pomieszczą setki ludzi. Niezbędny jest solidny plan tworzenia kopii zapasowych ślubu na świeżym powietrzu.
– System dzwiękowy. Będziesz musiał zapewnić dobry system dźwiękowy na ślub i / lub wesele. Konieczne są również wysokiej jakości mikrofony bezprzewodowe, w które będzie musiała być wyposażona Twoja sala weselna Kaszuby.