Zleć nam dorabianie kluczy Okęcie w Warszawie!

Czy metody na dorabianie kluczy Okęcie są skuteczne? Będzie to jednak wymagało trochę pracy. Niektórzy ludzie usunęli złamany klucz spinką do włosów. Po prostu włóż szpilkę do zamka, a następnie wyciągnij złamaną połówkę.

Wywiercić klucz – To jest ostatnia próba. Nie jest zalecany, ponieważ ma możliwość uszkodzenia zamka.

Usuń blokadę i zleć dorabianie kluczy Okęcie – Jeśli jesteś w stanie zdjąć blokadę, zrób to i stuknij w spód. Klucz od czasu do czasu wypadnie po prostu z powodu grawitacji. Super klej – Zostało to wspomniane wcześniej jako ważna alternatywa. Wlewając niewielką ilość kleju na koniec klucza i mocno wkładając go do zamka, możesz usunąć uszkodzony klucz a następnie zlecić dorabianie kluczy Okęcie by otrzymać nowy. Przytrzymaj przez około 15 sekund. Złamany klucz powinien być wtedy możliwy do wyjęcia.

Jak naprawić zepsuty kluczyk? Wymiana kluczyków samochodowych z mikroczipami wynosi około 100 zł, dorabianie kluczy Okęcie to koszt podobny. Kto chce wydać ponad 50 dolarów na naprawę rozbitej plastikowej pętli? Z drugiej strony, kto może znieść widok swojego klucza oddzielonego od przyjaciół i rodziny na breloczku od ślusarza specjalizującego się w dorabianiu kluczy Okęcie?