Poszerzanie szybu komina to hałaśliwa robota!

Przygotowania do powiększenia kominka poprzez poszerzanie szybu komina – Dzięki tym kontrolom i badaniom będziesz w znacznie bardziej świadomej i pewnej sytuacji. W tej sekcji przeprowadzimy Cię przez przygotowania, które powinieneś podjąć przed rozpoczęciem właściwej pracy.

Przygotowanie kominka do wykonania usługi jaką jest poszerzanie szybu komina – Jak każda forma prac budowlanych, powiększanie kominka może być kłopotliwe, więc pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to usunąć jak najwięcej mebli i zakryć wszystko w zasięgu wzroku. Z pewnością nie chcesz, aby pył ceglany lub sadza pokrywały twoje rzeczy!

Przygotowanie sąsiadów – Jeśli mieszkasz w domu w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej z przylegającymi (lub imprezowymi) ścianami, powinieneś poinformować sąsiadów, kiedy będziesz wykonywać pracę. Głównym powodem takiego postępowania jest nieunikniony hałas, jaki wywoła praca budowlana taka jak poszerzanie szybu komina. Jednak praca może również powodować znaczne wibracje w zależności od materiału ściany. Więc to może być coś innego, o czym można im powiedzieć. Przy powiększaniu kominka powinieneś najpierw mieć wszystkie odpowiednie narzędzia